Płyty izolacyjne Thermano Wyróżniony

SUPERDOCIEPLENIE

Poznaj nowoczesną termoizolację przeznaczoną do izolacji dachów skośnych nowych i modernizowanych o dowolnym pokryciu. Płyty Thermano idealnie nadają się do izolacji dachu w systemie nakrokwiowym, który eliminuje problem występowania mostków termicznych.

ZASTOSOWANIE THERMANO

Izolacja dachu z Thermano - płyty idealnie nadają się do montażu na dachach skośnych w budynkach nowych i remontowanych. Unikatową zaletą płyt jest możliwość montażu w wariantach: nakrokwiowym, podkrokwiowym i międzykrokwiowym (mieszanym).

 

SUPER WŁAŚCIWOŚCI IZOLACYJNE

Najniższy współczynnik przewodzenia ciepła wśród materiałów izolacyjnych (λ = 0,023 (W/mK) przekłada się na lepszą efektywność izolacji dachu. W praktyce oznacza to znaczną redukcję zużycia energii niezbędnej do ogrzania budynku i wynikające z tego, istotne korzyści finansowe.

OSZCZĘDNOŚĆ
Całkowita eliminacja mostków cieplnych (izolacja dachu z montażem nakrokwiowym) i wysoka efektywność izolacji pozwalają znacznie obniżyć rachunki za energię cieplną.

TRWAŁOŚĆ
Materiał, z którego powstają płyty Thermano, jest najbardziej trwałym termoizolatorem w budownictwie, a czas jego użytkowania porównywalny jest z czasem życia budynku - izolacja dachu może więc służyć nawet kilku pokoleniom.

EKOLOGIA
Produkt jest bezpieczny dla środowiska naturalnego zarówno na etapie produkcji jak i utylizacji. Izolacja dachu przy pomocy płyt to rozwiązanie ekologiczne- Thermano wykonane jest z materiału, który w 80% można ponownie wykorzystać na wiele sposobów.

SZYBKI I PROSTY MONTAŻ
W porównaniu do tradycyjnych metod izolacji dachu, Thermano wymaga użycia mniejszej ilości materiału a jego instalacja pochłania mniej czasu i wysiłku, a to przekłada się na niższe koszty wykonawstwa.

 
 
 
(źródło: https://thermano.eu )

 

Masz pytania ?  Dzwoń: 77 435 53 65

 

© 2024 DOM-POL. All Rights Reserved. Designed By TCM Design (TOMART)